НОВИНИ

Шановні здобувачі вищої освіти, запрошуємо Вас пройти онлайн-анкетування http://smc.hnpu.edu.ua/yakist-osvity на сайті центру у розділі Якість освіти "Анкети".
Зверніть увагу! Гугл-форми потрібно заповнювати у папках, які створено окремо для кожного факультету.
Чекаємо на зворотний зв'язок і Вашу активність!

10.11.2020 року відбулася нарада для гарантів освітніх програм. У нараді взяли участь: проректор з навчально-наукової роботи – Наталія Якушко, директор центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти – Ірина Єсьман, начальник відділу менеджменту і моніторингу діяльності університету – Вікторія Плахтєєва, начальник відділу комп’ютерного адміністрування – Ганна Дідоренко.

Під час наради обговорювались питання щодо підготовки до акредитаційної експертизи освітніх програм вступу 2021 р.

З метою налагодження плідного взаємозв’язку між здобувачами вищої освіти та адміністрацією ХНПУ імені Г.С.Сковороди 29 жовтня 2020 року проректором з навчально-наукової роботи Н. Якушко, проректором з інноваційної діяльності та перспективного розвитку С. Зубом, директором центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти І. Єсьман та представниками студентського самоврядуванням була організована інформаційна онлайн-конференція «Дистанційне навчання» на платформі ZOOM.

На онлайн-конференції були розглянуті питання: особливості організації дистанційного навчання, моніторинг освітніх програм, удосконалення процедури обрання здобувачами дисциплін з циклу вільного вибору.

Під час карантину освітній процес та науково-педагогічна діяльність ХНПУ імені Г.С.Сковороди тривають, хоча й здійснюються в режимі віддаленого доступу. Адміністрація університету постійно перебуває у діалозі зі здобувачами вищої освіти та активно шукає нові шляхі підтримки зворотного зв’язку із ними.