НОВИНИ

Експертна група з акредитації ОНП «Психологія» (ID 47998) розпочинає свою роботу з 18-20 травня 2021 року з використанням засобів відеозв’язку.

Відкрита зустріч з експертною групою відбудеться 18 травня 2021 р року у 16 год. 30 хв. – 17 год. 10 хв.

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/77589118603?pwd=emNPdEJQNXVMZTkvYUd4S3pmSWdoQT09

Ідентифікатор конференції: 775 8911 8603

Пароль: 2021

До уваги!

Експертна група з акредитації ОНП «Політологія» (ID 47997) розпочинає свою роботу з 19-21 травня 2021 року з використанням засобів відеозв’язку.

Відкрита зустріч з експертною групою відбудеться 20 травня 2021 р року у 15 год. 00 хв. – 15 год. 40 хв.

Підключитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/85181232682?pwd=bzdnWTVMbzBmWjZCUjRwWko0Vk5BZz09

Ідентифікатор конференції: 851 8123 2682

Пароль: 660790

До уваги!

Експертна група з акредитації ОНП «Біологія» (ID 48000) розпочинає свою роботу з 19-21 травня 2021 року з використанням засобів відеозв’язку.

Відкрита зустріч з експертною групою відбудеться 20 травня 2021 р року у 14 год. 30 хв. – 15 год. 00 хв.

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/79929660259?pwd=VFU5SmdZWVZ1cmY1VDN2cXArajB4QT09

Ідентифікатор конференції: 799 2966 0259 

Пароль: 2021

До уваги!

Експертна група з акредитації ОП «Право» (ID 3026) розпочинає свою роботу з 05-07 травня 2021 року з використанням засобів відеозв’язку.

Відкрита зустріч з експертною групою відбудеться 5 травня 2021 року у 16 год. 00 хв. – 16 год. 40 хв

Підключитись до конференції Zoom: https://us05web.zoom.us/j/85656461369?pwd=SUZ3RVlkc0FUbERpendLSnBxc2hOUT09

Ідентифікатор конференції: 856 5646 1369

Код доступу: 2021

22.04.2021 року у дистанційному форматі відбувся Науково-методичний семінар для деканів факультетів, викладачів методики навчання/викладання, гарантів освітніх програм спеціальності 014 Середня освіта галузі знань 01 Освіта / Педагогіка.

Відкрив семінар проректор з навчально-наукової роботи В.Борисов, завідувачка кафедри українознавства і лінгводидактики

О. Маленко. У роботі методичного семінару взяла участь завідувачка кафедри англійської філології Н. Тучина.

Головна мета семінару – обмін інформацією й досвідом щодо особливостей та якості підготовки майбутніх педагогів.

Впевнено крокуємо до вдосконалення якості вищої освіти!

  

 

17 березня 2021 року Спілка студентів і молоді ХНПУ імені Г.С. Сковороди на правах колективного членства приєдналась до громадської організації «Українська асоціація студентів».

Основними напрямами роботи «Української асоціації студентів» є:

 • захист прав здобувачів вищої та фахової передвищої освіти;
 • представництво інтересів здобувачів вищої та фахової передвищої освіти;
 • просвітницька діяльність для учасника освітнього процесу;
 • операційна діяльність.

   

 

 

26 березня 2021 року

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету психології та соціології, а також українського мовного-літературного факультету імені Г. Ф. Квітки-Основ’яненка обрали вибіркові дисципліни.

Вітаємо здобувачів всіх факультетів з закінченням процедури обрання дисциплін вільного вибору!

Зміст та якість навчання - наш головний пріоритет!

 

25 березня 2021 року

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету фізичного виховання і спорту, факультету мистецтв та юридичного факультету вже також обрали вибіркові дисципліни!

Найцікавіший і найкорисніший навчальний контент ще можна переглянути на сайті http://smc.hnpu.edu.ua/

24.03.2021 року

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету дошкільної освіти обрали дисципліни, які стали обов’язковими для вивчення. Увага!!! Поставтеся відповідально і уважно до формування свого індивідуального навчального плану! Переглянути каталог можна на сайті http://smc.hnpu.edu.ua/

 

23 березня 2021 року

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти фізико-математичного факультету формували власну освітню траєкторію шляхом обрання дисциплін вільного вибору!

Незабаром твоя черга, ще маєш час переглянути каталог на нашому сайті http://smc.hnpu.edu.ua/

 22 березня 2021 року

Здобувачі першого ( бакалаврського) рівня вищої освіти факультетів: початкового навчання, природничого та історичного вже обрали дисципліни вільного вибору! Черга за тобою! Ознайомся з каталогом вибіркових дисциплін на сайті центру ліцензування, акредитаціі і контролю якості освіти http://smc.hnpu.edu.ua/

Шановні здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, вже з 22.03 по 26.03.2021 р. Ви будете мати можливість самостійно обрати дисципліни вільного вибору за допомогою google-форм http://smc.hnpu.edu.ua/.../19-bloky-vilnogo-vyboru-bakalavry - за цим посиланням ви можете ознайомитися з переліком дисциплін вільного вибору, переглянути презентації. Реалізація права здобувачів на вільний вибір дисциплін - це не просто слова - Ви можете обрати найцікавіший та найкорисніший для себе навчальний контент, з метою формування індивідуальної освітньої траєкторії.

10.03.2021р. Директором центру ліцензування, акредитаціі і контролю якості освіти Іриною Єсьман було проведено інтерактивний тренінг для гарантів освітніх програм «Підготовка до акредитаціі PHD програм».

У програмі тренінгу:

 • онлайн-опитуванння у режимі реального часу на Mentimeter.com;
 • робота у фокус-групах.

Дякуємо гарантам освітніх програм за позитивний фідбек! Впевненно крокуємо до вдосконалення!

 

  

 

02.03.2021 р. відбулась Нарада для заступників деканів з навчальної роботи.

На нараді були присутні: проректор з навчально-наукової роботи – Володимир Борисов, директор центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти – Ірина Єсьман, начальник навчального відділу - Світлана Ворона.

Під час зустрічі обговорювались питання:

 • Про оновлення «Положення про випускну кваліфікаційну роботу здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди».
 • Про ректорські контрольні заміри знань здобувачів за другий семестр 2020/2021 н.р.
 • Про вибір дисциплін вільного вибору здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (2020-2024н.р.)
 • Планування на 2021-2022 н.р.
 • Оновлення номенклатури.

 

Вітаємо Природничий факультет з отриманням сертифікату про акредитацію освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Природничі науки».

Вітаємо Природничий факультет з отриманням акредитації освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Природничі науки». Висловлюємо слова щирої вдячності членам експертної групи та Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за проведену акредитаційну експертизу, виважену тактовність, ефективну комунікацію і високий професіоналізм. 

Виступ на Виконавчій раді (Раді з якості) Коваль Ірини Григорівни, керівника центру Lalio з розвитку та вдосконалення мовлення-стейкхолера ОП «Логопедія». Разом впевнено крокуємо до вдосконалення!  

На нараді були присутні: в.о. ректора- Юрій Бойчук, проректор з навчально-наукової роботи – Наталія Якушко, проректор з навчально-виховної роботи - Світлана Бережна, директор центру ліцензування , акредитації і контролю якості освіти – Ірина Єсьман, начальник навчального відділу - Світлана Ворона, завідувач відділу аспірантури і докторантури – Ірина Разуменко, начальник відділу комп’ютерного адміністрування – Ганна Дідоренко та гаранти освітніх програм.

Під час наради обговорювались питання:

 • порядок підготовки звіту самоаналізу; 
 • аналіз аудитів PHD програм на відповідність критеріям забезпечення якості освіти;
 • формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти;
 • неформальна освіта;
 • міжнародна мобільність здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти;
 • відповідність тем наукових досліджень здобувачів напрямам досліджень наукових керівників;
 • обмін досвідом проходження акредитаційної експертизи освітніх програм 2019-2020 рр.

Шановні здобувачі вищої освіти, запрошуємо Вас пройти онлайн-анкетування http://smc.hnpu.edu.ua/yakist-osvity на сайті центру у розділі Якість освіти "Анкети". 
Зверніть увагу! Гугл-форми потрібно заповнювати у папках, які створено окремо для кожного факультету. 
Чекаємо на зворотний зв'язок і Вашу активність!

10.11.2020 року відбулася нарада для гарантів освітніх програм. У нараді взяли участь: проректор з навчально-наукової роботи – Наталія Якушко, директор центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти – Ірина Єсьман, начальник відділу менеджменту і моніторингу діяльності університету – Вікторія Плахтєєва, начальник відділу комп’ютерного адміністрування – Ганна Дідоренко.

Під час наради обговорювались питання щодо підготовки до акредитаційної експертизи освітніх програм вступу 2021 р.

 

 

З метою налагодження плідного взаємозв’язку між здобувачами вищої освіти та адміністрацією ХНПУ імені Г.С.Сковороди 29 жовтня 2020 року проректором з навчально-наукової роботи Н. Якушко, проректором з інноваційної діяльності та перспективного розвитку С. Зубом, директором центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти І. Єсьман та представниками студентського самоврядуванням була організована інформаційна онлайн-конференція «Дистанційне навчання» на платформі ZOOM.

На онлайн-конференції були розглянуті питання: особливості організації дистанційного навчання, моніторинг освітніх програм, удосконалення процедури обрання здобувачами дисциплін з циклу вільного вибору.

Під час карантину освітній процес та науково-педагогічна діяльність ХНПУ імені Г.С.Сковороди тривають, хоча й здійснюються в режимі віддаленого доступу. Адміністрація університету постійно перебуває у діалозі зі здобувачами вищої освіти та активно шукає нові шляхі підтримки зворотного зв’язку із ними.