Центр забезпечення якості освіти

Положення про центр забезпечення якості освіти

 Відео-гід по веб-сайту 

Центр забезпечення якості освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди створений у зв’язку з потребами належної організації освітнього процесу в університеті в реаліях сьогодення, що висувають нові вимоги щодо якості підготовки фахівців з вищою освітою, врахування світових інтеграційних процесів, впровадження сучасних технологій в освітній процес.

Центр забезпечення якості освіти створено з метою:

  • забезпечення дотримання державних стандартів вищої освіти;
  • сприяння створенню належних навчально-методичних, організаційних умов організації освітнього процесу на факультетах Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди;
  • впровадження інноваційних методів організації освітнього процесу;
  • трансформації освітньої діяльності ХНПУ імені Г.С. Сковороди відповідно до сучасних вимог та тенденцій розвитку академічної освіти у світі;
  • реалізації академічної політики менеджменту ХНПУ імені Г.С. Сковороди в напрямі розбудови вищої педагогічної освіти України.

Центр забезпечення якості освіти є організаційно-управлінським структурним підрозділом ХНПУ імені Г.С. Сковороди, який підпорядкований ректору. Безпосереднє керівництво роботою центру забезпечення якості освіти здійснює проректор з навчально – наукової роботи університету.

Організовує роботу центру забезпечення якості освіти - директор.

 Склад центру забезпечення якості освіти:

Грановська Тетяна Яківна, кандидат педагогічних наук.

У 2014 р. закінчила природничий факультет Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди за спеціальністю «Хімія».

У 2017 р. здобула другу вищу освіту на фізико-математичному факультеті Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «Інформатика».

У 2020 році захистила кандидатську дисертацію «Формування пізнавальної самостійності учнів 7-9 класів засобами мобільних технологій в освітньому процесі з природничих дисциплін».

У 2021 році  отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук із спеціальності «13.00.09 - Теорія навчання».

З 2018 р. старший інспектор відділу аспірантури і докторантури ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

З 2020 р. викладач кафедри хімії ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

З листопада 2021 р. – директор центру забезпечення якості освіти.

Наукові інтереси пов’язані з використанням ІКТ, зокрема засобів мобільних технологій в освітньому процесі з природничих дисциплін в закладах освіти. Автор більш 30 наукових праць з окресленої проблематики.

З 2016 р. учасник науково-методичних семінарів та освітніх онлайн-вебінарів для вчителів хімії та інформатики;

2020 р. сертифіковане підвищення кваліфікації «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: школа зараз і у «світі після» (13-17 квітня)»;

2020 р. сертифіковане міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів «Хмарні сервіси для он-лайн-навчання на прикладі платформи Zoom» (м. Люблін, Польща);

2021 р. сертифіковане міжнародне стажування «Fundraising and organization of project activities in educational establishments: european experience» (м. Краків, Польща).

2021 р. стала лауреаткою міського конкурсу  "Молода людина року 2021" у номінації «Наукова діяльність».

 

 Ніколаєва Саіда Сардарівна

 

Адреса: 61002, м. Харікв, вул. Алчевських 29

Телефон: (057) 700-20-21

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.