Центр ліцензування, акредитації і контролю якості освіти

Положення про центр ліцензування, акредитації і контролю якості освіти

 Відео-гід по веб-сайту 

Центр ліцензування, акредитації і контролю якості освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди створений у зв’язку з потребами належної організації освітнього процесу в університеті в реаліях сьогодення, що висувають нові вимоги щодо якості підготовки фахівців з вищою освітою, врахування світових інтеграційних процесів, впровадження сучасних технологій в освітній процес.

Центр ліцензування, акредитації і контролю якості освіти створено з метою:

  • забезпечення дотримання державних стандартів вищої освіти;
  • сприяння створенню належних навчально-методичних, організаційних умов організації освітнього процесу на факультетах Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди;
  • впровадження інноваційних методів організації освітнього процесу;
  • трансформації освітньої діяльності ХНПУ імені Г.С. Сковороди відповідно до сучасних вимог та тенденцій розвитку академічної освіти у світі;
  • реалізації академічної політики менеджменту ХНПУ імені Г.С. Сковороди в напрямі розбудови вищої педагогічної освіти України.

Центр ліцензування, акредитації і контролю якості освіти є організаційно-управлінським структурним підрозділом ХНПУ імені Г.С. Сковороди, який підпорядкований ректору. Безпосереднє керівництво роботою центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти здійснює проректор з навчально – наукової роботи університету.

Організовує роботу центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти - директор.

 Склад центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти:

Єсьман Ірина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

У 2000 році закінчила факультет іноземної філології Херсонського державного університету.

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію «Педагогічна освіта батьків у 50-70-х роках ХХ століття в Україні». У 2016 році присвоєно вчене звання доцента кафедри теорії і методики професійної освіти. З 2011 року – доцент кафедри початкової і професійної освіти. З 2013 року – заступник декана з виховної роботи факультету початкового навчання.

З вересня 2019 р. – директор центру ліцензування, акредитації і контролю якості освіти.

Головні напрями наукових досліджень: педагогічна освіта батьків, теорія і методика сімейного виховання (50-80-ті роки ХХ ст.) в Україні.

Опублікувала понад 40 науково-педагогічних робіт. Серед них основні: «Основи педагогіки. Робоча програма та методичні рекомендації для студентів спеціальності «Початкова освіта» педагогічного університету ХНПУ імені Г.С. Сковороди», 2014 р.; «Вплив соціально-економічних чинників на сім’ю в Україні (друга половина ХХ століття)» // Вища школа, 2015 р.; «Вплив засобів масової інформації на педагогічну освіту батьків у сучасних умовах в Україні», Педагогічні науки, 2016 р.; «Дитина, батьки, вчитель» у контексті Концепції «Нової української школи», Педагогічні науки, 2017 р.; «Методичні рекомендації щодо забезпечення самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Особливості роботи вчителя початкових класів з батьками учнів»», 2017 р.; «Студентське самоврядування у системі підготовки вчителя початкових класів», науково-методичний посібник, 2017 р.; «Методичні рекомендації до проведення семінарсько-практичних занять з курсу «Загальні основи педагогіки» з використанням елементів змішаного навчання», 2019 р.

Стипендіат ХХІІІ Wschodniej Szkoły Letniej Варшавського університету (Варшава, 2013 р.). Є учасником міжнародних проектів (Seminarium Centropy w Polsce «Kontekst nauczania o Holokauście», 2014 р., 2016 р.; Seminarium w Żydowskim Muzeum Galicja „Kontekst nauczania o Holokauście”, 2015 р., 2016 р.), неодноразово стажувалась у Польщі (Краків – 2014 р., Варшава – 2015 р., Краків – 2016 р., Варшава – 2016 р., Краків – 2017 р.). 

 

 Ніколаєва Саіда Сардарівна

Мозгова Катерина Володимирівна 

 

Адреса : 61002, м. Харікв, вул. Алчевських 29

Телефон : (057) 700-20-21

Електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.