Розклад занять дисциплін вільного вибору здобувачів

другого (магістерського) рівня вищої освіти

2020/2021 навчальний рік

Волонтерські ініціативи та грантові програми  (кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки);

Глобальні проблеми сучасності (кафедра Всесвітньої Історії);

Історико-культурні родзинки Слобожанщини (кафедра Історії України);

Кримінально-правовий захист особистих та соціально-економічних прав людини (кафедра кримінально-правових дисциплін);

Культура міжнародного ділового спілкування Група 1 (кафедра англійської мови);

Культура міжнародного ділового спілкування Група 2 (кафедра англійської мови);

Культура міжнародного ділового спілкування Група 3 (кафедра англійської мови);

Медіація та комунікативний менеджмент (кафедра економічної теорії, фінансів і обліку);

Право соціального забезпечення населення України (кафедра цивільно-правових дисциплін і трудового права імені професора О.І. Процевського);

Психологія лідерства (кафедра філософсько-психологічної антропології);

Психологія ефективної комунікації (кафедра психології);

Франдайзенгова діяльність в освіті (кафедра педагогіки);

1. Актуальні питання біології (кафедра зоології, ботаніки, анатомії)
  2. Актуальні питання історичного розвитку України та світу (кафедра історії України та кафедра всесвітньої історії, кафедра суспільно- правових дисциплін і менеджменту освіти)
  3. Актуальні питання природничих наук (кафедра зоології, ботаніки, анатомії, фізики, хімії)
  4. Англійська мова професійного спрямування (кафедра теорії і практики англійської мови)