Розклад занять дисциплін вільного вибору здобувачів

 

 першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

 

2019/2020 навчальний рік   

 

  

  1. Актуальні проблеми обраного виду спорту  (кафедри: одноборств, фехтування і силових видів спорту; гімнастики, музично-ритмічного виховання і фітнесу; олімпійського і професійного спорту та спортивних ігор; циклічних видів спорту).
  2. Англійська мова для рівнів А1 – В1 (кафедри: практики англійського усного і писемного мовлення; англійської філології; англійської фонетики і граматики)
  3. Англійська та російська мови у теоретичному та комунікативному аспектах (кафедри: світової літератури; слов’янських мов; англійської філології; фонетики і граматики англійської мови)
  4. Біологія,  екологія, хімія, та здоров’я людини (кафедрu: анатомії та фізіології людини; ботаніки; зоології; хімії; спеціальної, інклюзивної та здоров’язбережувальної освіти)
  5. Біологія, екологія та здоров’я людини (кафедри: анатомії та фізіології людини; ботаніки; зоології; спец. та інклюз. освіти)
  6. Біологія, екологія та лабораторна діагностика (кафедри: анатомії та фізіології людини; ботаніки; зоології; хімії)
  7. Господарська діяльність та її правове забезпечення (кафедри економічної теорії; фінансів і обліку)
  8. Графічний дизайн (кафедра українського декоративно-прикладного мистецтва і графіки)
  9. Графічний реклама (кафедра українського декоративно-прикладного мистецтва і графіки)
  10. Дизайн середовища (кафедрa дизайну)
  11. Дизайн середовища (кафедра українського декоративно-прикладного мистецтва і графіки)
  12. Дизайн інтер’єра (кафедра дизайну)
  13. Дизайн реклами (кафедра дизайну)
  14. Дизайн одягу (кафедра дизайну)
  15. Економіка та фінанси (кафедра економічної теорії; фінансів і обліку; англійської філології) 
  16. Інформатика (кафедра інформатики)
  17. Історико-правові дисципліни та основи правознавства (кафедрu: історії України; всесвітньої історії; суспільно-правових дисциплін і менеджменту освіти)
  18. Історія/зв’язки з громадськістю (кафедра історії України, кафедра всесвітньої історії, кафедра суспільно-правових дисциплін і менеджменту освіти)
  19. Логопедія (кафедра спеціальної, інклюзивної і здоров'язбережувальної освіти)
  20. Логопедія в дошкільних і загальноосвітніх закладах (кафедра спеціальної, інклюзивної і здоров'язбережувальної освіти)
  21. Логопедія у початковій школі (кафедри: початкової, дошкільної та професійної освіти; природничо-математичних дисциплін; теорії та методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі; спеціальної, інклюзивної і здоров'язбережувальної освіти)
  22. Математика (кафедра математики)
  23. Моделювання та художнє оздоблення одягу (кафедра дизайну)
  24. Німецька мова для рівнів А1 – В1 (кафедра німецької філології).
  25. Музичне мистецтво (кафедра теорій і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін)
  26. Образотворче мистецтво (кафедра теорій і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін)
  27. Організація дозвілля засобами спорту й рекреації (кафедри: олімпійського і професійного спорту та спортивних ігор; теорії і методики фізичного виховання та оздоровчої лікувальної фізичної культури; гімнастики, музично-ритмічного виховання і єдиноборств; циклічних видів спорту)
  28. Підготовка дитини до школи (кафедрu: початкової, дошкільної та професійної освіти; природничо-математичних дисциплін; теорії та методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі)
  29. Політологія (кафедрa політології, соціології і культурології)
  30. Польська мова (кафедрu: українознавства і лінгводидактики; української мови)
  31. Практична психологія (кафедра філософсько-психологічної антропології)
  32. Психологія (кафедрa практичної психології)
  33. Реабілітологія і спеціальна психологія (кафедри: спеціальної, інклюзивної та здоров’язбережувальної освіти)
  34. Редагування і журналістика (кафедрu: українознавства і лінгводидактики; української і світової літератури)
  35. Режисура музично-виховних шкільних заходів (кафедри: теорії і методики мистецької освіти та деригентсько-хорової підготовки вчителя; музично-інструментальної підготовки вчителя; вокальної культури і сценічної майстерності)
  36. Слов’янські мови (російська, польська) у теоретичному та комунікативному аспектах (кафедрu: слов’янських мов; світової літератури)
  37. Соціальна робота (кафедрa соціальної педагогіки)
  38. Соціологія (кафедрa політології, соціології і культурології)
  39. Теорія і методика хореографічного навчання (кафедрa хореографії)
  40. Фізика (кафедра фізики)
  41. Цивільно-правовий та державно-правовий цикли (кафедри: цивільно-правових дисциплін, господарського та трудового права; державно-правових дисциплін та міжнародного права)
  42. Хімія, екологія та інформатика (кафедрu: хімії; зоології; інформатики)